جدیدترین های اخبار و عکس

جزئیات دستگیری یک متهم مرتبط با جسد سوخته زن جوان در محلات +عکس

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶

محمدکاظم خسروی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان محلات از دستگیری یک متهم مربوط به پرونده جسد سوخته زن جوان در محلات خبر داد. جسد این زن خردادماه ۹۶ توسط شخص یا اشخاصی به آتش کشیده شده بود. 

به گزارش خبرگزاری تسنیم از محلات، محمدکاظم خسروی عصر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: به دنبال فوت یک زن جوان در خردادماه سال ۹۶ که توسط شخص یا اشخاصی به آتش کشیده شده بود، پرونده‌ای در این زمینه تشکیل و تحقیقات تخصصی و بررسی های فنی، پلیسی و اطلاعاتی آغاز شد.

وی افزود: به دلیل حساسیت موضوع پرونده به طور ویژه توسط ماموران زبده پلیس در دستور کار قرار گرفت و سرانجام با انجام اقدامات اطلاعاتی و پلیسی تعدادی مظنون در این زمینه شناسایی و دستگیر شدند.

دادستان عمومی و انقلاب محلات بیان کرد: پس از انجام تحقیقات تکمیلی در این زمینه در نهایت یک نفر مظنون و متهم با قرائن و شواهد مختلف مبنی بر ارتکاب جرم شناسایی و دستگیر شد و هم اکنون در بازداشت به سر می برد.

خسروی با اشاره به هویت جسد سوخته کسف شده گفت: زن جوان فوت شده اهل یکی از استان‌های هم‌جوار مرکزی و ساکن شهرستان محلات بوده هست.

وی افزود: بازجویی از متهم این پرونده کماکان ادامه دارد و نتایج تکمیلی متعاقبا به اطلاع شهروندان خواهد رسید.

به گزارش تسنیم، ۱۱ خرداد ماه امسال جسد سوخته زن جوانی در حوالی معدن حاجی‌آباد محلات کشف شد که بلافاصله تحقیقات برای شناسایی متهم یا متهمان آغاز شد.

جزئیات دستگیری یک متهم مرتبط با جسد سوخته زن جوان در محلات